O přirozenostiTajemství celoživotně úspěšného udržování těla ve formě tkví v přirozenosti.


Lidé, kteří dávají přednost například pravidelným procházkám v přírodě nebo fyzické práci, jsou štíhlejší a zdravější, než lidé, kteří vyhledávají moderní odborné fitness služby. Také lidé, kteří se stravují po celý život stále stejně a ctí střídmost a vyváženost, jsou mnohem spokojenější, než lidé věčně podstupující nejrůznější druhy diet.


Pokud člověk jedná nepřirozeně, tedy pokud je nucen do něčeho, co mu nevyhovuje, potom se necítí komfortně a zákonitě tak nemůže být šťastný ani úspěšný. Právě pro nepřirozenost je mnoho mužů a žen v oblasti hubnutí neúspěšných. Tito lidé kvůli nepřirozenosti nejenže nevydrží pravidelně cvičit, ale rovněž nedokáží dlouhodobě držet radikální úpravy stravy. Všechny tyto činnosti jsou pro ně nepřirozené!


Bohužel, jsou to právě samotní odborníci z fitness byznysu, kdo dnes tlačí společnost do absolutní nepřirozenosti, ať už třeba zdlouhavým dojížděním do posiloven a fitness center, cvičením na složitých strojích, navštěvováním hromadných lekcí, držením nesmyslných diet nebo odříkáním chutných potravin.


Přirozenosti se nejsnáze dosáhne tím, když si člověk vytvoří určité zvyky, které jemu samotnému vyhovují a které nijak neovlivňují jeho každodenní život.


Dokonce ani samotné posilování těla, přestože je prospěšné, není pro člověka přirozené. Mnohem přirozenější je pro člověka obyčejná fyzická práce nebo jakákoliv pohybová zábavná aktivita ve formě hry, například s dětmi.

Ve stravě je potom přirozené jíst takové potraviny, které člověk zná z dětství a které mu zcela vyhovují. Rovněž by měl jíst všechno a ničemu se nevyhýbat, pouze by měl znát a respektovat míru některých vysoce energetických potravin. Střídmost je zlatým klíčem ve stravování!


Přirozené jednání je pro člověka tím nejlepší a nejlevnějším řešením, aby mohl být fit a zdráv po celý jeho život.


Co říká zdravý rozum?


- dávejte přednost pohybu v přírodě před posilovnami

- dávejte přednost fyzické práci před kondičním posilováním

- nezaobírejte se čísly a grafy, hýbejte se pro radost

- nepodstupujte diety, jezte to, na čem jste vyrostli jako děti

Buďte FIT. Buďte ZDRÁVI.


7 zobrazení

FIT BEZ FITNESS BYZNYSU Copyright © 2020 Martin Schwarz

Obchodní podmínky a  Ochranu osobních údajů